Ricard Esteve Cuscó

Inici / Regidors / Ricard Esteve Cuscó

Dades bàsiques
Municipi
CàrrecRegidor
Època (Periode al Ajuntament)18 de febrer 1936 a 19 d´agost 1936
FiliacióERC
CandidaturaCoalició Republicana d´Esquerra
Edat40
ProfessióComerç
NotesRegidor suplent a les eleccions del 14 de gener de 1934, s´incorpora com a regidor de la Coalició Republicana d´Esquerra el 29 d´abril de 1936, en substitució de Josies Albertí Sbert.

Cercador de Regidors