Pau Rovira Mestres

Inici / Regidors / Pau Rovira Mestres

Dades bàsiques
Municipi
CàrrecRegidor
Època (Periode al Ajuntament)febrer 1934 - juliol 1936
FiliacióERC
CandidaturaCentre Republicà Nacionalista
Edat-
Professió-
NotesAlcalde des del 21 de maig de 1936 fins el 25 de maig de 1936: al·lega que n es podia ocupar de càrrec al ser de la companyia del ferrocarril

Cercador de Regidors