Josep Masachs Llorach

Inici / Regidors / Josep Masachs Llorach

Dades bàsiques
Municipi
CàrrecAlcalde
Època (Periode al Ajuntament)3 de setembre de 1932 a 5 d´octubre de 1932
FiliacióCentre Republicà Federal
CandidaturaMinoria Federal
Edat50
ProfessióPagés
NotesDimiteix d´alcalde el 28 de setembre de 1932. Tornarà a ser alacalde de l´ajuntament nomenat per Decret el 26 d´abril de 1935.

Cercador de Regidors