Josep Maria Ventosa Oliva

Inici / Regidors / Josep Maria Ventosa Oliva

Dades bàsiques
Municipi
CàrrecTA1
Època (Periode al Ajuntament)febrer 1934 - juliol 1936
FiliacióLliga
CandidaturaGrup administratiu (Societat Nova de Banyeres)
Edat32
ProfessióPropietari
NotesOstenta el càrrec d´alcalde segon. Síndic a partir del 9 de març de 1935. Renuncia al càrrec el dia 21 de maig de 1936. Ocupa el seu càrrec Josep Sanahuja Marcas. A partir d´aleshores serà regidor i a partir del 30 de maig formarà part de la Comissió d´hisenda.

Cercador de Regidors