Joan Santalo Camps

Inici / Regidors / Joan Santalo Camps

Dades bàsiques
Municipi
CàrrecRegidor
Època (Periode al Ajuntament)Abril 1931 a Octubre 1934/Febrer-Juliol 1936
FiliacióERC
CandidaturaBloc d'esquerres antidinastiques/ del febrer a oct
Edat-
Professió-
NotesPertanyia al grup del periodic "Opinem", més endavant confirmaria la seva filiacio a ERC Cap del somaten des del 12 de juny de 1934. Depurat arran dels Fets d'octubre es restituit en el seu carrec de regidor pel decret del 17 de febrer i es reincorpora al consistori el 3 de març

Cercador de Regidors