Francesc Andreu Ferrè

Inici / Regidors / Francesc Andreu Ferrè

Dades bàsiques
Municipi
CàrrecRegidor
Època (Periode al Ajuntament)abril de 1931 fins maig de 1933
Filiació-
Candidatura-
Edat39 anys
Professiópagés
NotesDel dia 25 de maig de 1933 al dia 1 de febrer de 1934 ès alcalde. Del dia 1 de febrer de 1934 al´11 d´octubre de 1934 ès regidor i dimiteix en ser nomenat delegat especial Joan Montserrat Vendrell. El dia 19 de febrer de 1936 es reposat en el càrrec pel que va ser elegit de regidor fins el 17 d´octubre de 1936 que ès novament regidor per ERC escolit pels partits polítics i organitzacions sindicals. El dia 24 d´octubre de 1937 i fins el dia 22 de gener de 1939 continúa essent regidor per ERC

Cercador de Regidors